Programy Download

www.ejbek.4.pl

---------------------------------------

BLUESOLEI 2.1.3

            Jest to technologia bezprzewodowej komunikacji pomiędzy różnymi urządzeniami elektronicznymi takimi jak np. klawiatura, zegarek, komputer, laptop, palmtop, telefon komórkowy i wieloma innymi. Najnowsza wersja po polsku!!

ROZMIAR 27,1 MB

SCIĄGNIJ BLUESOLEI

----------------------------------------

Ad-Aware SE Personal

Program ten jest wyspecjalizowanym kombajnem do usuwania z Windows modułów szpiegujących użytkownika. Najnowsza wersja Ad-Aware szuka śladów spyware'u na dysku komputera, w jego pamięci i w rejestrze systemowym. Według zapewnień autora program bez problemów wykrywa i neutralizuje również zainstalowane na komputerze użytkownika trojany, hijack’ery, scumware, adware oraz inne. Sam proces skanowania odbywa się naprawdę szybko. Odnalezione pliki na życzenie użytkownika mogą albo zostać poddane kwarantannie lub też być usunięte z dysku. Tworzenie kopii zapasowych usuwanych plików przydaje się szczególnie wtedy, gdy niektóre programy przestaną funkcjonować po odłączeniu bibliotek penetrujących komputer. Ponadto aplikację wyposażono w mechanizm automatycznej aktualizacji bazy sygnatur, dzięki którym mogą być wykryte nawet najnowsze programy szpiegujące.

Program instalujemy z pliku: aawsepersonal.exe, następnie nie uruchamiamy programu [jeśli się uruchomi to wyłącz], tylko instalujemy spolszczenie, uruchamiając: aawsepersonal_pl.exe.NASTĘPNIE:

SCIĄGNIJ Ad-Aware SE Personal

SCIĄGNIJ SPOLSZCZENIE

----------------------------------------

ARES 2.0.8

Ares jest jednym z klientów sieci p2p. Umożliwia pobieranie z wielu źródeł jednocześnie, oglądanie nie do końca pobranych plików. Jest lekki i ma przyjemny interfejs w języku polskim. Jest ciekawą alternatywą dla użytkowników sieci BearShare, LimeWire, iMesh.
Program posiada bibliotekę, dzięki której udostępnisz i posegregujesz swoje pliki multimedialne. Daje także możliwość odtwarzania audio/video. Zaawansowana wyszukiwarka pozwala określić jakiego typu plików szukamy: muzyka, film, obraz, dokumenty, programy, inne. Aby ułatwić komunikację z użytkownikami dodano funkcję czata.
Uwaga!
Aby wybrać język polski należy kliknąć na Control Panel, następnie wybieramy zakładkę General, a tam z listy dostępnych języków (domyślnie english) wybieramy polish.

Producent: Aresgalaxy
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
Wielkość: 1 148 kB
System operacyjny: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista

ŚCIĄGNIJ Ares 2.0.8

----------------------------------------

LimeWire 4.12.6

Limewire to jeden z lepszych klientów pracujących w oparciu o sieć Gnutella. Limewire został napisany w technologii Java oraz jest wydany na licencji open-source. Aplikacja Limewire umożliwia łączenie się, wyszukiwanie i przesyłanie plików pomiędzy użytkownikami. Jest bardzo stabilna i umożliwia startowanie wraz z systemem. LimeWire posiada przejrzysty i czytelny interfejs. Niektóre jego unikatowe cechy to: możliwość przeglądania wszystkich plików, jakie posiada dany host, dość dobre filtry plików i optymalizacja przesyłanych plików.

Producent: Lime Wire LLC
Licencja: Freeware
Systemy: Windows 98/Me/NT/2000/XP/200

SCIĄGNIJ LimeWire 4.12.6

----------------------------------------

BitComet_0.80_setup PL

Program do wymiany plików w sieci Torrent. Jego rdzeń został w całości napisany w C++. BitComet jest bardzo szybki i stabilny, zajmuje znikomą ilość zasobów systemowych - pracując w tle. Potrafi ograniczyć transfer, jaki wysyłamy innym użytkownikom sieci, przerywać i wznawiać połączenie oraz umożliwia dodawanie do ściąganych plików rozszerzenie .bc! (podobnie jak dodaje FlashGet - .jc!), dzięki czemu bez trudu rozróżnimi pliki, które jeszcze do końca nie są pobrane. BitComet jest oczywiście wolny od oprogramowania spyware, posiada również system automatycznej aktualizacji.

Licencja: Freeware
Rozmiar: 2.59 MB
Producent: BitComet.com
System operacyjny: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP

ŚCIĄGNIJ BitComet_0.80_PL

----------------------------------------

Screamer Radio 0.3.8

Niewielki, bezpłatny programik służący do odsłuchiwania sygnału internetowego (tzw. streamingu) nadawanego przez stacje radiowe. Program obsługuje popularne streamingi w standardach Shoutcast i Icecast MP3, Icecast OGG Vorbis oraz Windows Media Audio Streaming, dzięki czemu możliwe jest odsłuchanie olbrzymiej większości stacji radiowych. Bardzo przydatna jest, zawarta w programie, bogata lista stacji radiowych z podziałem na kontynenty i kraje, która może być automatycznie uaktualniana. Dzięki temu nie musimy znać adresu serwera multimediów strumieniowych z którego nadawany jest sygnał danej stacji. Odsłuchiwana muzyka może być nagrywana do plików MP3.

Uwaga!
Aby uzyskać polski interfejs w programie należy w menu Settings wybrać Preferences, w zakładce Language File nacisnąć na przycisk [...] i wybrać plik lang.polish.xml. Pliki językowe znajdują się w folderze languages, znajdującym się w folderze w którym został zainstalowany program - standardowo C:Program FilesScreamer Radio

Licencja: bezpłatna (freeware)
Data opublikowania: 2006.02.06
Wielkość: 732 kB
System operacyjny: MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
 

ŚCIĄGNIJ Screamer Radio 0.3.8

----------------------------------------

ffdshow 2006.05.22

Bardzo dobry i szybki alternatywny dekoder plików video (filmów) zapisanych w formatach DivX 3.x, 4.x i 5.x, MPEG 4 wersja 1, 2 i 3. Szczególnie polecany przy "dławieniu" się filmów na wolnym sprzęcie i/lub problemach z odtwarzaniem filmów zapisanych w starym formacie DivX 3.x i 4.x przez najnowsze kodeki DivX. Używa bardzo dobrych i dokładnych algorytmów obróbki zdekodowanego obrazu, dzięki czemu jest on wyraźny, bez wielkich kwadratów jednolitego koloru, przekłamań i różnych szumów. Algorytmy te zostały zaczerpnięte z doskonałego dekodera dla formatu XviD autorstwa Nica, znanego i cenionego w światku kodeków DivX programisty, jednego z developerów XviDa.

Producent: Milan Cutka
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
Data opublikowania: 2006.05.22
Wielkość: 3 297 kB
System operacyjny: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP

ŚCIĄGNIJ ffdshow 2006.05.22

 

-------